GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 7674586
nr 767 4586
Urnor
1 par, Gips, höjd: 41
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:45:00
16/7 10:07:48